علائم عدم تخمک گذاری | متخصص زنان اصفهان

مراجعین گرامی مطب متخصص زنان ، زایمان و نازایی اصفهان خانم دکتر فهیمه ثابت و فوق تخصص آنکولوژی سرطان زنان اصفهان میتوانید سوالات خود در زمینه های مشکلات زنان ، بارداری و حاملگی ، جراحی های زنان ، اعمال زیبایی زنان ، موضوعات مربوط به پستان ، رحم ، تخمدان ، دستگاه تناسلی و موضوعات مربوط به سرطان های تخمدان، سرطان رحم، سرطان دهانه رحم و … از طریق بخش دیدگاه های زیر مطرح و جواب دریافت نمایید.

4 دیدگاه

  1. سلام من هفته ٢٨ بارداري هستم
    تمام آزمايشات و شرايط بارداري تا الان نرمال و خوب بوده قبل از بارداري رحمم سپتم دار تشخيص داده شده بود و اينكه اولين بارداري هستم سابقه سقط نداشتم و ٣٥ ساله و ازمايشات و سونوها همگي نرمال
    دكترم گفتن از هفته ديگه سه عدد آمپول پرولوتن بزنم به فاصله ١٠ روز براي جلوگيري از زايمان زودرس …
    آيا با توجه به شرايطم زدن اين آمپول ضروريه؟

  2. با سلام خدمت خانم دکتر سالمی.بنده دختر مجرد 30 ساله هستم که به علت مبتلا بودن به کیست اندومتریوز به پزشک مراجعه کردم و پزشک برایم سونوگرافی نوشت. در سونوگرافی نوشته رحم با ابعاد 50*39*76 میلی متر دارای سایز و اکوژنیستی نرمال می باشد. مخاط اندومتر به صورت (late proliferative phase) Three lineبا ضخامت 6 میلی میتر می باشد. در داخل اندومتر و کانال سیرویکس ضایعه فضاگیر دیده نشده. در داخل میومتر ضایعه فضاگیر دیده نشده. تخمدان چپ با ابعاد 25*43 میلی متر، حاوی یک فولیکول به قطر 16 میلی متر و دو کیست اندومتریوما به قطر 5*17، 13میلی متر ،14 میلی متر می باشد.در ادنکس سمت چپ، هیدروسالپنکس به ابعاد 23*46 دیده شد. تخمدان راست با ابعاد 33*53 میلی متر، حاوی کیست اندومتریوما به ابعاد 28*40 می باشد. مایع آزاد در لگن دیده نشد. با توجه به این سونو گرافی دکتر بهم پیشنهاد داد که سونوگرافی ترانس رکتال انجام دهم. سوال بنده از شما این است که آیا از طریق شکم نمی شود دید و مشکلی برایم در آینده از جمله باد شکم، نتونم مدفوع ام را کنترل کنم و شلی اسفنج مقعد پیش نمی آید؟

  3. ایا امکان دارد تا سه ماه خون ریزی کنیم؟

  4. سلام من قرص ال دی میخوردم دوهفته اس برای اینکه پرود نشم میدونم خوب نیس ولی اجباری خوردم الان بعد دوهفته لکه بینی قهوه ای دارم التش چیه و چیکارکنم ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *